niedziela, 12 kwietnia 2015

Witajcie !

Od jakiegoś czasu planowałam założyć bloga aby podzielić się swoim codziennym życiem i pasją do fotografii. Czekałam na odpowiedni moment albo po prostu bałam się , że nie poradzę sobie tutaj.
W końcu do odważnych świat należy. 

Nikt mnie jeszcze tutaj nie zna , więc przedstawię Wam się i powiem kilka słów o sobie.

Jestem 21 letnią dziewczyną o imieniu Monika. Pochodzę z małego miasteczka obok Łodzi.
Kocham robić zdjęcia , jest to moja pasja. Nie robię zdjęć profesjonalnie ale wciąż się uczę. Czym robię zdjęcia ? Posiadam jedynie cyfrówkę Sony DSC-H10. Jeżeli chodzi o jakość zdjęć , uważam , że jak na taki aparat nie jest najgorzej i przy odpowiednim ustawieniu parametrów , można zrobić coś ciekawego. Od dziecka lubiłam wszystko co z plastyką związane. Na pewno pomaga mi to też w robieniu zdjęć.

Kolejną z bardzo ważnych dla mnie rzeczy jest pomaganie chorym i niepełnosprawnym ludziom w każdym wieku. Są to wspaniali ludzie , którzy potrzebują wiele ciepła i wsparcia ze strony otaczających ich ludzi. Każdego z Nas może spotkać taka sytuacja, więc czasem warto pomyśleć o pomocy dla tych którzy tego potrzebują. Z biegiem czasu, zaczniecie poznawać mnie lepiej. Pozostaje mi życzyć sobie powodzenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz